.

.

Бела beaded Африкански француска чипка флорални tulle guipure Швајцарската чипка ткаенина со многу камења 5 метри висок квалитет Топла Продажба D10091

Бела beaded Африкански француска чипка флорални tulle guipure Швајцарската чипка ткаенина со многу камења 5 метри

DEN 3016.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
MY-NI
Техника:
Извезена
Материјал:
Нето Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Rhinestones
Ширина:
51inch
Број На Модел На:
VS-D1009
Тип На Производ:
Чипка
Употреба:
Модата Облека за Повод Свадба Партија итн
Пакување:
5 дворови/парче
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Ширина:
120cm да 130cm
Тежина:
1.7 килограми
Ткаенина тип:
француска чипка
Бесплатен Превозот:
Yes
Големина:
5 yards in length
MOQ:
5yards
боја:
Бела/ кралска сина/Теал/Зелена/ црвена/ виолетова/жолта

Стоката во категоријата