.

.

Оригинални 8pcs GeekVape N80 Спои Клептон Серпентина 2 Во 1 за atomizer резервоарот DIY серпентина за АРР/РТС/RDTA/РРА Vape atomizer

Оригинални 8pcs GeekVape N80 Спои Клептон Серпентина 2 Во 1 за atomizer резервоарот DIY серпентина за АРР/РТС/RDTA/РРА

DEN 154.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Модел:
повеќето АРР/РТС/RDTA/РРА резервоарот
Бренд Име:
GEEKVAPE
Број На Модел На:
N80 Спои Клептон Серпентина 2 Во 1
Материјал на Серпентина:
nichrome
Материјал на Серпентина Алатка:
SS
Пакет:
8pcs/пакет

Стоката во категоријата