.

.

0# #0-80 1/8 5/32 3/16 1/4 Инчи Должина на 304 Нерѓосувачки Челик 304ss UNF парична Казна Тема Ален Главата на Завртката Капа Хексадецимален Хексагонални Приклучок за Болт

0 0-80 1/8 5/32 3/16 1/4 Инчи Должина на 304 Нерѓосувачки Челик 304ss UNF парична Казна Тема Ален Главата на Завртката

DEN 146.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
0-80
Должина:
5/32, 3/16, 1/8, 1/4
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Круг
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
#0-80
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата