.

.

НОВИОТ автомобил запалка приклучок за моќ штекер & USB приклучок 3.1 Шатор штекер стил

НОВИОТ автомобил запалка приклучок за моќ штекер & USB приклучок 3.1 Шатор штекер стил

DEN 451.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
usb приклучок
Од Моќ:
20A
Бренд Име:
H
Објектот Големина:
50*98*80mm
Објектот Тежина:
0.4kg
Интерфејс:
USB2.0
Напон:
12V
Име На Модел:
D994
Материјал Тип:
ABS

Стоката во категоријата