.

.

BL007 Облак во Облик на Фондан Торта Силиконски Калап Сапун Мувла Занает Мувла рачно изработени Сапун Калапи

BL007 Облак во Облик на Фондан Торта Силиконски Калап Сапун Мувла Занает Мувла рачно изработени Сапун Калапи

DEN 103.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
BL007
Бренд Име:
BKSILICONE
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,

Стоката во категоријата