.

.

Нов Стил Пета Висина 8cm Нов Цвет Сатен Фудбалскиот Танцување Чевли Големина НАС 4-12 Удобно латинска Танц Чевли За Жени NL122

Нов Стил Пета Висина 8cm Нов Цвет Сатен Фудбалскиот Танцување Чевли Големина НАС 4-12 Удобно латинска Танц Чевли За

DEN 1194.00
DEN 1194.24
-0 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Декорација:
Никој
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Бренд Име:
evkoodance
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
NL122
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Ниво На Пракса:
Напредни
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Латекс
латински чевли во боја:
Цвет
фудбалскиот пета чевли:
8cm
outsole:
кожа единствена
Пол:
жените латинска танц чевли
квалитет:
Професионални
Пети:
отворете пети
Горниот Материјал:
Сатенски
Име:
жените латинска танц чевли

Стоката во категоријата