.

.

3 Функции Рачен Туш Главата, Заштеда на Вода Масажа Спреј ABS Со Хром Заврши Рака Бања Showerhead Бања Прибор

3 Функции Рачен Туш Главата, Заштеда на Вода Масажа Спреј ABS Со Хром Заврши Рака Бања Showerhead Бања Прибор

DEN 59.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DONYUMMYJO
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Една Глава
Број На Модел На:
ХС-MA0091
Материјал:
ABS Пластика
Туш форма:
Круг
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Инсталација Тип:
Рака Држете
Туш Главата Функција:
Заштеда На Вода Тушеви
Додатоци:
Рачни
Обликот:
Круг
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Бања Туш Додатоци

Стоката во категоријата