.

.

2018 Најпродавани 39-47 Отворен Круг Чевли Laces Точки на Моделот Шарени Shoelaces за Чевли Маж и Жена

2018 Најпродавани 39-47 Отворен Круг Чевли Laces Точки на Моделот Шарени Shoelaces за Чевли Маж и Жена

DEN 90.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина:
100cm, 120cm
Бренд Име:
HiCooLace
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Polka Dot
Број На Модел На:
SL002RPT-2
Функција:
Одговара за Надворешна Чевли
Тип На Објект:
Shoelaces
Бои:
12 Боја за Избори
Должина:
39-47/100-120CM
Дијаметар:
0.43 CM
Материјал:
Полиестер
Примена предмет:
Одговара за сите Чевли
превозот метод:
Кина Пост Воздух Mail Превозот
Методи за плаќање:
PayPal, зачувам...итн
Пакет:
1 пар по Бела Вреќа
Тежина:
20G/Pair
Објектот функција:
Шарени Точки Шема

Стоката во категоријата