.

.

9PCS Природни Виски Камења Ладење Камења Виски Камења Пијалоци Кулер Коцки Пиво Карпи Гранит со Торбичка Шампањ Кулер

9PCS Природни Виски Камења Ладење Камења Виски Камења Пијалоци Кулер Коцки Пиво Карпи Гранит со Торбичка Шампањ

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Ладилници & Chillers
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Лентата За Алатки
Бренд Име:
PROKTH
Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Материјал:
природен камен
Количина:
9pcs
Големина:
2*2*2CM
Тип На Производ:
бар accessorie
Број На Модел На:
Коцки мраз
Тежина:
about 210g
Тип:
Камења
Обликот:
коцка
Функција:
виски камења
Повод:
Ресторан/Home/Лента
Карактеристики:
Вино Ладилници

Стоката во категоријата