.

.

9DOF Biped Образовни Хуманоидни Роботи Комплет со Серво

9DOF Biped Образовни Хуманоидни Роботи Комплет со Серво

DEN 1500.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Пакет 1, Пакет 2, Пакет 3
Карактеристики:
Далечински Управувач,Магнетни
Бренд Име:
SZDoit
Состојба на Собранието:
Unassembled Комплет
Контрола На Канали:
2 канали
максимална брзина:
Други
Број На Модел На:
Други
жиро:
Други
Скала:
1

Стоката во категоријата