.

.

Naturehike 1 Лице Кампување Шатор 20D Најлон 4 Сезона Backpacking Шатор Ultralight Пешачење Пешачење Шатори За Надворешна Спортски Патување

Naturehike 1 Лице Кампување Шатор 20D Најлон 4 Сезона Backpacking Шатор Ultralight Пешачење Пешачење Шатори За Надворешна

DEN 5374.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Сезоната:
Четири сезона Шатор
Област:
210x105x135cm
Бренд Име:
Naturehike
Слоеви:
Еден
Тип:
1 - 2 Лице Шатор
Број На Модел На:
NH17T030-L
Структура:
Една Спална Соба
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
is_customized:
Yes
Капацитет:
еден
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Стил:
Отворено
Ткаенини:
20D силикони најлон ткаенина
Пол Материјал:
Никој
Внатрешниот Материјал:
Полиестер+Б3 мрежа
Ткаенини:
20D Silcione+Б3 Дише Крпа+Најлон
Надворешниот шатор водоотпорен индекс:
4000mm

Стоката во категоријата