.

.

УВ печатач филтер DX5 DX7 печати ја главата УВ филтер мастила

УВ печатач филтер DX5 DX7 печати ја главата УВ филтер мастила

DEN 672.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
мастило рефил кит
Број На Модел На:
SPI-УВ мастило филтер
Бренд Име:
CYINKJET
Име на производ:
ув мастило филтер
Погоден за:
за голем формат печатач
Надворешен Дијаметар:
45mm
Филтер параметар:
10 µm
Боја на мастило филтер:
Црна
1 многу:
20pcs
Колку често треба да го замени?:
На секои 3 месеци

Стоката во категоријата