.

.

Топла продажба 20Pc/10ММ Златен Метал кристал копчиња За шиење Облека bottons занает материјали Декорација кристал бебе копчето

Топла продажба 20Pc/10ММ Златен Метал кристал копчиња За шиење Облека bottons занает материјали Декорација кристал

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Rhinestones
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
K142
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Функција:
Без Никел
Стил:
Месо тело
Големина:
10MM
боја:
шарени

Стоката во категоријата