.

.

Запечатени Универзална Водоотпорен Торба Торбичка Телефон Случај за THL T12 2015 5000T T6 Про T6s L969 5000 W100 T7 T9 Про W8 T11 T100

Запечатени Универзална Водоотпорен Торба Торбичка Телефон Случај за THL T12 2015 5000T T6 Про T6s L969 5000 W100

DEN 102.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Торбичка
Функција:
Водоотпорен
дизајн:
Транспарентна
Големина:
for THL T12 2015 5000T T6 Pro T6s L969 5000 W100 T7 T9 Pro W8 T11 T100
Карактеристики:
Транспарентен водоотпорен
Компатибилен Бренд:
за ThL
Употреба:
Пливање, Нуркање, Кампување, Отворено
Стил:
Safe 100% Запечатени Водоотпорен Перница
Дополнителни функции:
Нечистотија-отпорни/Шок-Доказ,/Отпорно на Гребење
Големина:
18cm*10.5cm
Трговија на големо:
Поддршка
квалитет:
Врвен Квалитет На+++++
Материјал:
ПВЦ/ABS
боја:
Црна,Сина,Зелена,Skyblue,Портокалова,Розова,Жолта,Виолетова
Луѓе:
Случај За Жени/Мажи

Стоката во категоријата