.

.

Kingsons KS3019W Бонбони Црн Ранец за Лаптоп Човек Дневно Rucksack Патна Торба Училиште Кеси 15.6 инчен Жените Bagpack Mochila Feminina

Kingsons KS3019W Бонбони Црн Ранец за Лаптоп Човек Дневно Rucksack Патна Торба Училиште Кеси 15.6 инчен Жените Bagpack

DEN 1900.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
15 Inches
Тип На Објект:
Ранци
Обвивка Материјал:
Најлон
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Пол:
Мажи
Техника:
Жакард
Број На Модел На:
KS3019W
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
Yes
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
kingsons
Декорација:
Никој
Капацитет:
36-55 Литарски
Надворешноста:
Никој

Стоката во категоријата