.

.

RONGPENG ТЕШКИ ВОЗДУХ ТЕЛО ВИДОВ ПРОФЕСИОНАЛНИ ПНЕВМАТСКИ АЛАТКА RP7601 ВИСОКА БРЗИНА НА ВОЗДУХ RECIPROCATING ВИДОВ

RONGPENG ТЕШКИ ВОЗДУХ ТЕЛО ВИДОВ ПРОФЕСИОНАЛНИ ПНЕВМАТСКИ АЛАТКА RP7601 ВИСОКА БРЗИНА НА ВОЗДУХ RECIPROCATING ВИДОВ

DEN 1488.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Не-Оптоварување Брзина:
5000SPM
Просечната Потрошувачка На Воздух:
114 l/min (4cfm)
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
RP7601
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Други
Тело Материјал:
умре-кастинг алуминиум
Површински Третман:
Прав Обложен
воздухот доводното:
1/4 NPT
Максимален Работен Притисок:
90 psi (6.3 бар)
air снег:
3/8 ID
Потези должина:
8-10мм
Удари во минута:
5000 SPM
Максимална дебелина на материјалот:
1.5 mm

Стоката во категоријата