.

.

Mnotht 1/6 Solider Пластични У Картичка Платформа поддршка За HT 1:6 Скала Solider Модели l30

Mnotht 1/6 Solider Пластични У Картичка Платформа поддршка За HT 1:6 Скала Solider Модели l30

DEN 284.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Mnotht
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ABS
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Додатоци
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
Grownups
Димензии:
За 1/6 Solider Играчки
Предупредување:
За 1/6 Solider Модел
Број На Модел На:
1
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/6
забелешка:
Само За 1/6 Solider Играчки

Стоката во категоријата