.

.

EEMRKE За Kia Sportage КМ Sorento 2003-2010 Динамичен Траекторијата Паркинг Линија Камера Возило Rearview Обратен Песни Камера

EEMRKE За Kia Sportage КМ Sorento 2003-2010 Динамичен Траекторијата Паркинг Линија Камера Возило Rearview Обратен

DEN 1271.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
eeMrke
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Компатибилен Автомобил Модел 1:
За KIA Sportage КМ 2004~2010
Компатибилен Автомобил Модел 2:
За Naza Sorento MK1 2003~2008
Компатибилен Автомобил Модел 3:
За Kia Sorento MK1 2003~2008

Стоката во категоријата