.

.

LS20 Џеб Мини CCD Bluetooth бар-код Скенер со Батерија на Поддршка Ios,Windows,Андроид оперативен СИСТЕМ

LS20 Џеб Мини CCD Bluetooth бар-код Скенер со Батерија на Поддршка Ios,Windows,Андроид оперативен СИСТЕМ

DEN 1728.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Длабочина На Боја:
32 Бита
Скенирање Широчината:
A4
Брзина На Скенирање:
200 скенира/втор
Скенирање Тип На Елемент:
ccd
Тип На Производ:
Бар-Код Скенер
Скенирање Извор На Светлина:
LED
Број На Модел На:
LS20
Тип:
Бар-Код Скенер
Бренд Име:
LASAET
Новина:
Нови
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Оптичка Резолуција:
3mil
Име на производ:
Безжична Bluetooth Бар-Код Скенер
боја:
Црна
димензија:
w x d x h
Напојување:
Заменливи АА батерија
Тежина:
95g(including battery)
Bluetooth Опсег:
10m визуелниот опсег
bluetooth модул:
Вер. класа 2. 0 +EDR
Сензор:
2500 Пиксели
Комуникација Режим:
SPP ,СЕ КРИЕШЕ
Поддршка На Бар-Кодот:
Општи 1D бар-кодот

Стоката во категоријата