.

.

Win10 Компатибилен Свитлива и Флексибилни, 17 Инчен вклучува USB Контролер 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел За photobooth/фото

Win10 Компатибилен Свитлива и Флексибилни, 17 Инчен вклучува USB Контролер 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел За

DEN 1344.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
HNT17
Тип:
Resistive
Бренд Име:
HAINA ДОПИР
Големина На Екранот:
17

Стоката во категоријата