.

.

Мини Succulents Kraft Хартија Цвет Тенџере Покрие Перат Складирање Кеси Растенија Flowerpot Торба Деца Соба Дребулии Организатор Торбичка

Мини Succulents Kraft Хартија Цвет Тенџере Покрие Перат Складирање Кеси Растенија Flowerpot Торба Деца Соба Дребулии

DEN 49.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
8x8x15cm, 13x13x23cm, 15x15x28cm, 20x20x35cm, 25x25x40cm
Бренд Име:
BUBM
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
Гардероба
Дебелина:
6 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
kraft хартиени кеси
Обликот:
Плоштад
Капацитет:
180ml
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
Тешки Kraft Хартиена Кеса
Материјал:
Kraft Хартија
Спецификација:
8*8*15CM/10*10*20CM

Стоката во категоријата