.

.

Diy Дијамант Сликарство Целосна Дијамант Везови Шарени Ретро Автомобил Мозаик Слика Крстот Бод Ракотворби Дома Декорација Подароци

Diy Дијамант Сликарство Целосна Дијамант Везови Шарени Ретро Автомобил Мозаик Слика Крстот Бод Ракотворби Дома Декорација

DEN 324.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20X30CM, 25X35CM, 30X45CM, 40X60CM, 50X75CM, 60X90CM, 70X100CM
Бренд Име:
MYCELLA
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
број:
BZ501J595

Стоката во категоријата