.

.

2 парчиња/многу 5dB WiFi Антена за BPI-M64,BPI-М3,BPI-M2U,BPI-М2 Ултра,BPI-M1+плус.Банана ПИ BPI M64 М2 М3 ултра M2U M1+ антена

2 парчиња/многу 5dB WiFi Антена за BPI-M64,BPI-М3,BPI-M2U,BPI-М2 Ултра,BPI-M1+плус.Банана ПИ BPI M64 М2 М3 ултра M2U

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Додаток Тип:
Други Модул Делови
Компатибилен со:
Банана Пи R1
Бренд Име:
geeekpi

Стоката во категоријата