.

.

DLAND АНГ Г-7 30W 8000LM AUTO АВТОМОБИЛИ ПРЕДВОДЕНА КРУШКА СВЕТИЛКА за ПОЛНЕЊЕ H1 H3 H7 H8 H9 H11 9012 9005 9006 880 881 H4 H13 НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ

DLAND АНГ Г-7 30W 8000LM AUTO АВТОМОБИЛИ ПРЕДВОДЕНА КРУШКА СВЕТИЛКА за ПОЛНЕЊЕ H1 H3 H7 H8 H9 H11 9012 9005 9006 880

DEN 1099.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип Socket:
H1, H3, H4, H7, H11
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
5000K
Бренд Име:
СОПСТВЕНА
Напон:
12V

Стоката во категоријата