.

.

4 Бои Животинско Накит Симпатична Куче се Намали Кубни Циркони 8ММ Мала Жолта Златна Боја Пирсинг Студ Обетки за Жени, Деца Девојки

4 Бои Животинско Накит Симпатична Куче се Намали Кубни Циркони 8ММ Мала Жолта Златна Боја Пирсинг Студ Обетки за Жени,

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
YLE266/YLE267/YLE268/YLE269
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
SmileSunshine
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Стоката во категоријата