.

.

Mnotht 1/6 Пешадија Ранец втората светска војна германската НЕ Soliders Маршираат Торба За 12in Бројки L30

Mnotht 1/6 Пешадија Ранец втората светска војна германската НЕ Soliders Маршираат Торба За 12in Бројки L30

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Mnotht
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Фланелен
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
Grownups
Димензии:
За 12in Бројки Играчки
Предупредување:
За 1/6 Solider Играчка
Број На Модел На:
Модел За 1/6 Сцена
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/6
забелешка:
за 1/6 играчки

Стоката во категоријата