.

.

2x2mm Универзална сини стаклени влакна издувните топлина заврши EHW1606

2x2mm Универзална сини стаклени влакна издувните топлина заврши EHW1606

DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал Тип:
Стаклени Влакна
Бренд Име:
ACRAP
Материјал Тип:
Стаклени Влакна
Материјал:
Стаклени Влакна
Ширина:
2 inch
Дебелина:
2mm
Должина:
50ft/ролна
Температура:
1500 С
Боја:
Сина

Стоката во категоријата