.

.

Мода Лето Chiffon Блуза Жените Чипка Капчиња Исклучување На Рамо Коса Црта Вратот Кошула Секојдневен Блузи

Мода Лето Chiffon Блуза Жените Чипка Капчиња Исклучување На Рамо Коса Црта Вратот Кошула Секојдневен Блузи

DEN 118.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Памук
Јака:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
Liva девојка

Стоката во категоријата