.

.

РИЗИК 10PCS/многу М5 /M6 Велосипед Завртки за Миење Титаниум Велосипед Ti Завртки Завртка Spacer за MTB Велосипед Завртки Делови Велосипедизам Завртки Spacer

РИЗИК 10PCS/многу М5 /M6 Велосипед Завртки за Миење Титаниум Велосипед Ti Завртки Завртка Spacer за MTB Велосипед

DEN 358.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Алуминиум легура
Handlebar Менгеме Дијаметар:
28.1 - 29.5 mm
Бренд Име:
Ризик
Висина:
15 - 25мм
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6
Погоден за:
Велосипедот Гром Spacer
Големина:
Inside Diameter 5mm or 6mm, Thickness 1mm
боја:
Титаниум, Злато, Виножито
Тежина:
0.16g/pcs(5mm), 0.20g/pcs(6mm)
Име на производ:
5mm 6mm Велосипед Титаниум Гром Подлошки
категорија:
Велосипедска Опрема, Делови Велосипед
Тип На Единица:
многу (10 парчиња/многу)

Стоката во категоријата