.

.

DWE CC RF rfid контрола на пристап на тастатурата читатели Wiegand 26bit 125khz Близина Читач на картички

DWE CC RF rfid контрола на пристап на тастатурата читатели Wiegand 26bit 125khz Близина Читач на картички

DEN 525.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
D602A-26
Бренд Име:
DWE CC RF
Фреквенција:
125KHz
Напон:
12V
Читање опсег :
5cm-10cm
Излезен формат :
wiegand 26
Материјал:
Пластични
Комуникацијата на далечина:
100
тековната:
50MA
боја:
Црна
тастатурата:
Yes
Гаранција:
една година

Стоката во категоријата