.

.

Електричен велосипед батеријата 48V 12AH 500W 700W 48 V ebike e скутер Литиум јонска батерија 12AH со 15A BMS 2A Држачи за Слободни царински

Електричен велосипед батеријата 48V 12AH 500W 700W 48 V ebike e скутер Литиум јонска батерија 12AH со 15A BMS 2A Држачи

DEN 6600.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
CYGEREEN
Тип:
Литиум Батерија
Напон:
48v
Капацитет:
10 - 20Ah
Модел:
48V 12AH Литиум батерија
мобилен:
Користете 3.7 V 2000mah 18650 Ќелија
Капацитет:
12ah
Одговараат за моторни:
48V 100-700W Мотор
Големина:
250*120*70mm
Животен циклус:
повеќе од 800 циклуси
полнач:
54.6 V 2A Полнач
Примена:
e-велосипед e-велосипед e-скутер

Стоката во категоријата