.

.

Управувачот покритие за Hyundai ix25 2014 2015 година Creta 2017 година Микрофибер кожа Плетенка на воланот

Управувачот покритие за Hyundai ix25 2014 2015 година Creta 2017 година Микрофибер кожа Плетенка на воланот

DEN 767.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја Име:
Црна бод, Zift бод, Браун бод, бела Полумесечина stich, Сина бод, Црвена бод, Жолта бод, Портокал бод, Бела бод, Custom
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа
Објектот Должина:
3.25inch
Специјални Функции:
Личност обичај дел
Име На Модел:
за Hyundai ix25 2014 2015 2016 година Creta 2016 2017 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
загреано
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Ширина:
0.33inch
Објектот Висина:
0.02inch
Објектот Дијаметар:
1.62inch
Материјал:
микрофибер кожа
Група туристи:
возачот на автомобилот
Специјални Функции:
Издржливи во употреба
Функција:
Бојата нема да исчезнат за долго време
функција 1:
плетенка на воланот
Тип На Објект:
Тампа не volante не carro
Име 1:
Cubierta del volante del coche
Материјал 1:
вештачка кожа
Материјал Тип:
Синтетички Кожа

Стоката во категоријата