.

.

Нови 2,5 mm Композитни AV Аудио Видео Конектор Кабел Кабелот Машки 3 РКА 1M машки да се РКА машки 3Rca За AV ,Аудио , видео ТВ AQJG

Нови 2,5 mm Композитни AV Аудио Видео Конектор Кабел Кабелот Машки 3 РКА 1M машки да се РКА машки 3Rca За AV ,Аудио

DEN 45.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
Други
Производи Статус:
Акции
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
AQJG
Број На Модел На:
2.5 m машки да се РКА машки 3Rca
Пакет:
No
Тип:
2.5 машки
Connctor :
РКА
Стил:
2.5 машки на 3rca кабел
Трговија на големо:
Трговија на големо
Должина:
100cm

Стоката во категоријата