.

.

Далечински Управувач За EPSON Powerlite 6020UB 505C 703C 53 53C 73 73C 713C 800P 810P 50 70 50C 715C 70C 7600P 7700P 3LCD Проектор

Далечински Управувач За EPSON Powerlite 6020UB 505C 703C 53 53C 73 73C 713C 800P 810P 50 70 50C 715C 70C 7600P 7700P

DEN 352.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Употреба:
Проектори
Бренд Име:
UNICELAI
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1

Стоката во категоријата