.

.

Фабрика Директни! ВРВЕН Квалитет на Печатени Цртан филм Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Покритие За Micromax Платно Чекор 2 Плус

Фабрика Директни! ВРВЕН Квалитет на Печатени Цртан филм Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Мобилен Телефон Случај Покритие

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Големина:
For Micromax Canvas Pace 2 Plus Q479
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За Micromax Платно Чекор 2 Плус Q479

Стоката во категоријата