.

.

За Нега На Забите Нане Белење На Стоматолошката Клиника Чиста Отфрли Устата Мирис Подобрување На Болка Во Непцата Болест Орален Чир На Паста За Заби

За Нега На Забите Нане Белење На Стоматолошката Клиника Чиста Отфрли Устата Мирис Подобрување На Болка Во Непцата

DEN 101.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

НЕТО-WT.:
100g
Возрасна Група:
Возрасни лица
Количина:
1pcs
Состојка:
како опис
Број На Модел На:
Нане Паста За Заби Белење
Тип На Објект:
Паста за заби
Тип На Објект:
Паста за заби
Тежина На Пакет:
0.135kg (0.30lb.)
Пакет Големина:
20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

Стоката во категоријата