.

.

Трговија На Големо Цена Американски Фудбалер Мажите Дуксери Топло Згусне Mens Дуксери И Суичери Зима Плус Големина Руно Сопствени Направени

Трговија На Големо Цена Американски Фудбалер Мажите Дуксери Топло Згусне Mens Дуксери И Суичери Зима Плус Големина

DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Дебелина:
Волна Лагер
Број На Модел На:
Dragon Ball Saiyan Сртот
Бренд Име:
LUOGEN
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати

Стоката во категоријата