.

.

Креативни Вински Вакуум Пумпа За Вино Шише Капаче Црвено Вино Вакуум Силикони Plug Шише Затка Capper Шише Лентата За Алатки Материјали

Креативни Вински Вакуум Пумпа За Вино Шише Капаче Црвено Вино Вакуум Силикони Plug Шише Затка Capper Шише Лентата

DEN 83.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Лентата За Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
OnnPnnQ
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки
Материјал:
Силикони
Дијаметар:
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
кирил-b81
pecification:
еден-парче
МАТЕРИЈА:
Смола
пакет материјал:
ПВЦ
Големина:
12.4 7cm/ 7cm*1.8CM
Употреба:
подарок

Стоката во категоријата