.

.

Пролет, Есен Crewneck Валкана Богата Дуксери Графички Sweatshirt Унисекс Битник Jumpsuit Tumblr Девојка Облека Тимови Hoodid

Пролет, Есен Crewneck Валкана Богата Дуксери Графички Sweatshirt Унисекс Битник Jumpsuit Tumblr Девојка Облека Тимови

DEN 381.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Сива, Розова, Бела
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
Yes
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
SHYUTEE
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Стоката во категоријата