.

.

JEXXI Домот 925 Sterling Silver Жена Накит Сет, Мода 3 Помешани Со Шармантна Монистра Топки Ѓердан Dangle Обетки

JEXXI Домот 925 Sterling Silver Жена Накит Сет, Мода 3 Помешани Со Шармантна Монистра Топки Ѓердан Dangle Обетки

DEN 160.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Nekclace+Earring+Синџир
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
S18401
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Стоката во категоријата