.

.

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 14mm 16mm 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 24mm за Еп врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна Роза Злато + Игла

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 14mm 16mm 18mm 19mm 20mm 21mm 22mm 24mm за Еп врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија

DEN 333.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бендот Ширина:
14mm, 16mm, 18mm, 19mm, 20mm, 22mm, 24mm, 21mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Една страна притиснете затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Еп
Бендот Должина:
прилагодлив

Стоката во категоријата