.

.

5A постојан струја LED драјвер модул полнење на батеријата константен напон DC-DC моќност модул

5A постојан струја LED драјвер модул полнење на батеријата константен напон DC-DC моќност модул

DEN 32.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Излез:
Префрлување Трансдуцерот
Тип:
Влажност Сензор
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
5A постојан струја LED драјвер модул
Употреба:
Сензор На Температура На
Теорија:
Отпор Сензор
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата