.

.

4xl плус голема големина blusas feminina пролет лето 2017 корејски жени врвот симпатична дупка букви печати симпатична слатка Т-маица женски A3480

4xl плус голема големина blusas feminina пролет лето 2017 корејски жени врвот симпатична дупка букви печати симпатична

DEN 455.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
qingerant
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Декорација:
дупка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Стоката во категоријата