.

.

Жешка Нов Стил Вистинско Крзно Шамија Жените Топло Зима рачно изработени Природни Рекс Зајакот Крзнени Шалови Обвива Женски Со Крзно Pompom S011-сива

Жешка Нов Стил Вистинско Крзно Шамија Жените Топло Зима рачно изработени Природни Рекс Зајакот Крзнени Шалови Обвива

DEN 319.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
TONGKWOK
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Марами Должина:
60см-80см
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Број На Модел На:
S011-сива
Тип На Објект:
Марами

Стоката во категоријата