.

.

Универзален Автомобил HUD GPS Брзинометар Head UP Display Дигитални Автомобил Брзинометар Overspeed Аларм Шофершајбната Проект За Сите Возила

Универзален Автомобил HUD GPS Брзинометар Head UP Display Дигитални Автомобил Брзинометар Overspeed Аларм Шофершајбната

DEN 887.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бродови Од:
Кина
Големината На Името:
99*90*23mm
Жица или Безжично:
Yes
Бренд Име:
GEYIREN
Номинална моќност:
12v
Фрекфенција:
12v
Модел:
A1

Стоката во категоријата