.

.

1pc Нерѓосувачки Челик Закачалки За Облека Панталони Жица Antiskid Сушење Алишта Рек Возрасни И Деца Закачалка

1pc Нерѓосувачки Челик Закачалки За Облека Панталони Жица Antiskid Сушење Алишта Рек Возрасни И Деца Закачалка

DEN 28.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DesertCreations
Производот:
Панталони Нога Клип
Број На Модел На:
HG4127
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Двоен-рака
Облека Тип:
облека
Употреба:
Neatening/Складирање
Должина:
/
Тип:
/
Тип На Единица:
парче

Стоката во категоријата