.

.

7.5 cm мода платно Магија налепници патики Чевли кукли за 1/3 1/4 BJD Кукла &16 Инчен Шарон

7.5 cm мода платно Магија налепници патики Чевли кукли за 1/3 1/4 BJD Кукла &16 Инчен Шарон

DEN 62.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
7.5*3.5 см
Форма:
1/3
BJD/SD Атрибут:
Чевли
Бренд Име:
боја на желби
Димензии:
7.5*3.5 см
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот

Стоката во категоријата