.

.

топла Најновите шарм круг Кокос школка обетки додатоци прилагодено картон изјава накит за жена 2017 нов дизајн

топла Најновите шарм круг Кокос школка обетки додатоци прилагодено картон изјава накит за жена 2017 нов дизајн

DEN 48.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
4487
Бренд Име:
YULUCH
Метали Тип:
Школка
Материјал:
Школка

Стоката во категоријата