.

.

Фабрика Директни Снабдување WSE-182F(GX340) 10HP 340CC Воздух Кул 4 Удар Бензински Мотор,кој се користи за Gokart/Пумпа за Вода/Genset/Патот Машина

Фабрика Директни Снабдување WSE-182F(GX340) 10HP 340CC Воздух Кул 4 Удар Бензински Мотор,кој се користи за Gokart/Пумпа

DEN 5880.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
182F/10HP/GX340
is_customized:
Yes
боја:
Црвено/Жолта/Зелена/Црна
квалитет:
Врвот

Стоката во категоријата