.

.

YD Професионални Сечење на Врвот Поместена Јога Градник Небото Сино Леопард Фитнес Спорт Вест Жени Работи Дише Спортски Градник 5008

YD Професионални Сечење на Врвот Поместена Јога Градник Небото Сино Леопард Фитнес Спорт Вест Жени Работи Дише Спортски

DEN 267.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XL, L, M, S
Затворање Тип:
Биста на патент
Број На Модел На:
YD5008
спортски тип:
јога
Материјал:
spandex/полиестер
Функција:
Дише
Стил број:
YD5008
Функција:
им помогнам, професионални, прилагодлив рака
occation:
Трчање, јога, фитнес, џогирање, работат надвор, bodybuilding
материјал квалитет:
72% polyamide, 20% полиестер, 8% еластичен
Функција:
високо еластична, брз-сува, wicking
Големина:
S,M,L,XL
боја:
сина,сива,виолетова,зелена,црвена
Стил:
активна,јога,обука
Сцена:
обука, кошарка, трчање, јога

Стоката во категоријата